VELTRO Marek Sułkowski - Firma z Gdańska

Firma oparta na wieloletnim doświadczeniu to znakomite rozwiązanie dla osób poszukujących profesjonalnej firmy wykończeniowej. Oferujemy Państwu usługę solidną, funkcjonalną opartą na nowych technologiach a za razem estetyczną. Nasza Firma od początku swojej działalności postawiła przede wszystkim na wysoką jakość wykonywanych usług. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie gwarantując kreatywność i umiejętność dostosowania się do wymagań stawianych przez Klienta.

Tempo rozwijającego się świata oraz nowości technologiczne wymagają od Nas ciągłego kształcenia co jest dla nas dużą mobilizacją. 

Zlecenia wykonywane są terminowo i profesjonalnie w zgodzie z obowiązującymi przepisami oraz sztuką budowlaną. Projekty wykonujemy stosując nowoczesne certyfikowane materiały oraz sprawdzone na rynku technologie.  

Zapraszam do współpracy z Firmą VELTRO Marek Sułkowski. Przy wspólnej realizacji Państwa projektu oferuję pomoc i doradztwo. Mam nadzieję że moja propozycja stworzy warunki do nawiązania współpracy.

Zadzwoń do Nas

Tel. +48 606 956 554

Close Menu